Sieć "Twój Hostel" to grupa obiektów zlokalizowanych w większych miastach Górnego Śląska i nie tylko. Są to idealne miejsca dla każdego, kto ceni sobie dogodne warunki wypoczynku, dobrą lokalizację w połączeniu z przystępną ceną.

Każdy z naszych ośrodków jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku w miejsca wypoczynku w przystępnej cenie. Pod naszą marką witamy głównie  hostele i pensjonaty. Hostele wyróżniają się pod względem jakości świadczonych usług czy standardu infrastruktury. Należące do sieci obiekty zlokalizowane są w Katowicach, Bytomiu, Rudzie Śląskiej i Dusznikach Zdrój. Zapewniają łącznie ponad 600 miejsc noclegowych z dostępem do kuchni, parkingu oraz sieci internetowej.

Możliwości aranżacji pomieszczeń pozwalają na zadowolenie oczekiwań naszych klientów. Profesjonalny personel dokłada wszelkich starań, aby czas spędzony w jednym z naszych obiektów zapisał się pozytywnie w Państwa pamięci.

 

 

 

Copyright © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie zdjęć, projektów, tekstów, sliderów lub innych treści opublikowanych w niniejszym serwisie bez pisemnej zgody Opal Maksimum jest zabronione.
Copyright © 2023 Opal Maksimum. All rights reserved.

fb wp yt tw