"Twój Hostel" Ruda Śląska ma w ofercie to wszystko czego potrzebuje osoba podróżująca w interesach i nie tylko. Obiekt posiada 200 miejsc noclegowych w wygodnie urządzonych pokojach 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowych w przystępnych cenach. Część pokoi wyposażona jest w łazienki oraz TV.

Proponujemy tanie i wygodne noclegi w Rudzie Śląskiej, w miejscu doskonale usytuowanym, dającym idealne możliwości komunikacyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy gość odwiedzający Twój Hostel w Rudzie Śląskiej był w pełni zadowolony ze spędzonego tutaj czasu.

Oferujemy wygodnie urządzone pokoje oraz pomocną obsługę. Hostel zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych dróg komunikacyjnych.

Do dyspozycji oddane jest też: zaplecze sanitarne, kawiarnia, restauracja oraz parking. Całość jest monitorowana przez całą dobę.
Doba hotelowa trwa od 14.00 do 12.00 dnia następnego.

Copyright © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie zdjęć, projektów, tekstów, sliderów lub innych treści opublikowanych w niniejszym serwisie bez pisemnej zgody Opal Maksimum jest zabronione.
Copyright © 2023 Opal Maksimum. All rights reserved.

 

fb wp yt tw