Od kilku lat z powodzeniem rozwijamy sieć naszych Hosteli. Inwestujemy w kolejne obiekty by budować prężną grupę odpowiadającą na rosnące zapotrzebowanie runku hotelarskiego. Mamy doświadczenie, wiedzę i środki by dzielić się profitami efektywnej współpracy.

Nie jesteśmy tylko grupą marketingową wspierającą jeden aspekt wspólnej działalności. Nie tworzymy wspólnego programu lojalnościowego, promocyjnego czy bierzemy udział w targach. My idziemy krok dalej – posiadamy wspólny system zapytania rezerwacyjnego, wspólny numer infolinii gdzie można uzyskać informację o naszych usługach.

Jesteśmy niezwykle elastyczną grupą. Stawiamy na pozytywne relacje z gośćmi a także partnerami biznesowymi. Nasza sieć inwestuje w ludzi, jak i w miejsca. Przez doświadczenie w rewitalizacji jesteśmy w stanie stworzyć kolejny Hostel w ciekawym miejscu tak by nadać całości charakteru.

Profesjonalizm działań to jedna z naszych wytycznych. Obok fachowości, kompetencji w podejmowanych wyzwaniach naszą obsługę cechuje wysoka kultura osobista w kontaktach międzyludzkich. Nie zapominamy o uśmiechu i uścisku dłoni.

Grupa stawia na dynamiczny rozwój, stale patrzymy w przyszłość planując kolejne działania.

WYBIERZ SWÓJ HOSTEL OTRZYMUJ NEWSLETTER

Copyright © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie zdjęć, projektów, tekstów, sliderów lub innych treści opublikowanych w niniejszym serwisie bez pisemnej zgody Opal Maksimum jest zabronione.
Copyright © 2023 Opal Maksimum. All rights reserved.

fb wp yt tw

 

 

pl
uk
de