Współpraca w systemie "Twój Hostel" to także liczne korzyści dla naszych partnerów.

Nie tylko możemy zaoferować wypracowane standardy obsługi, wiedzę czy doświadczonych specjalistów. Przede wszystkim dajemy wzajemne wsparcie promocji obiektów poprzez wspólną stronę internetową, a także wspólny formularz zapytania o rezerwację pokoi. Nasz system sam błyskawicznie i intuicyjnie pomaga zapytać się o konkretny pokój i pozwala na szybką odpowiedź telefoniczną jak i emailową przez odbiorcę.

Wspólna praca to wsparcie w sprzedaży usług oferowanych w ramach "Twojego Hostelu" poprzez wspólną reklamę w internecie, rozszerzenie oferty Partnerów przez komplementarność bazy usług poszczególnych partnerów, jak również obniżenie kosztów działalności dzięki obniżeniu kosztów na promocję i wydatków promocyjno-marketingowych i szkoleniowych dla kadry w ramach równych opłat w sieci hosteli. Dzięki temu możliwe jest też podnoszenie poziomu obsługi poprzez organizację wspólnych szkoleń, warsztatów.

WYBIERZ SWÓJ HOSTEL OTRZYMUJ NEWSLETTER

Copyright © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie zdjęć, projektów, tekstów, sliderów lub innych treści opublikowanych w niniejszym serwisie bez pisemnej zgody Opal Maksimum jest zabronione.
Copyright © 2023 Opal Maksimum. All rights reserved.

fb wp yt tw

 

 

pl
uk
de